BLOG STÁLE POZASTAVEN!!!
Září 2012

Snad to zabere ;) mohlo by, v pátek mám svátek, tak...:)

30. září 2012 v 19:20 | Mei
Pokud by se to mělo splnit, tak bych si přála Venus a na vánoce bych místo ní mohla dostat Rochelle Goyle. Jako panenka je hrozně hezká a roztomilá!!!!

Zápis SB

28. září 2012 v 18:41 | Mei |  SB

Zápis

 1. *Přezdívka:
 2. *blog
 3. *oblíbená monster?
 4. *kolik máš mh?
 5. něco jiného...(nemusíš)

Mám jen tři podmínky a to,

 1. že budeš aspoň 1x za 2 týdny chodit na můj blog a komentář jako důkaz, ale "koment" nebo "obíhám" je ZAKÁZÁNO!
 2. Až se budeš v komentářích zapisovat, uveď KAM se zapisuješ (SB/BSB-Best SB)
 3. Pošli mi odkaz na svůj zápis, abych se i já mohla zapsat k tobě ;)
a nakonec poslední otázka:
* Četl/a jsi podmínky?

To je vše. Jakmile se zapíšeš, automaticky si tě přidám ;)položky označené*(hvězdičkou)MUSÍŠ VYPLNIT!Postavy zse seriálu

27. září 2012 v 14:45 | Mei
Tak jsem zjistila, že ta učitelka Eliška ne jen že učí hudebku, ale i češtinu, tak to je něco pro mě! já nenávidím, když dělá někdo chyby v pravopise(i když já semtam udělám překlep) prostě když čtu po jedné mojí kamarádce(nebudu jmenovat) tak tam vidím ty chyby(protože je o ročník níž tak se ještě neučí to co já a když se to neučí, pochopitelně ještě neví jaké y/i tam má napsat atd..) no a když čtu a vidím ty chyb chyb chyb! hrozně mě to deptá a i když mě o to žádá, abych ji neupozorňovala na chyby a já bych jí ráda vyhověla, nemůžu si pomoct a prostě to pořád dělám.Takže učitelka s mým jménem a učí předmět který mám nejradši a který mi skoro nejvíc jde. No je to náhoda nebo ne? Třeba KDYŽ píše: Teta ji dala dárek k narozeninám (komu čemu, jí a ne ji) a teď
Teta jí uviděla na zahradě (teta koho co ji uviděla) když je jí s dlouhým í tak komu čemu dáváš jí a když i tak třeba viděla ji (myslím že to všichni chápete)
nebo nový lps a je to v množném čísle tak si odůvodním mladí lps a tím pádem bude noví ti noví lps.(kdo chodí do 6. nebo 7. třídy ví o čem mluvím)
asi to mnozí z vás nechápou ale to proto že to píšu, kdybych vám to vysvětlovala ústně tak je to daleko srozumitelnější. No nic, nechám čj a jdu na ty postavy:

Eliška Holoubková (Libuše Šafránková)
učitelka češtiny a hudebky
I když je Eliška stará škola, mají ji studenti rádi a dokáže si u nich získat přirozenou autoritu. Je silnou osobností se smyslem pro humor a ironii. Žije především svým pěveckým sborem Zvonek, kterým sice mnozí studenti opovrhují, ale ona pro něj dýchá. I když nikdy nemluví o svém soukromí, je všeobecně známo, že se stará o svou nemocnou matku. Kvůli ní před lety obětovala velkou lásku - úspěšného dirigenta, s nímž měla odjet za novým životem do zahraničí. Ani ve svém středním věku ale nemá o nápadníky nouzi. Otázkou však je, jestli dokáže po letech osamělého života bez muže začít znovu.
Vladimír Matula alias »Starý« (Karel Heřmánek)
ředitel gymnázia, učitel dějepisu a češtiny
Zdá se, že jeho rezignaci na práci i na osobní život už nic nedokáže zvrátit. A když už se objeví přece jen nějaké svědomí, alkohol ho spolehlivě umlčí. Vladimír je vdovec, jehož jediným cílem je doklepat to do důchodu. Doby, kdy chtěl napravovat a vzdělávat svět a kdy byl skvělým učitelem, už dávno minuly a on je v koncích. Stejně jako kapituloval v práci, vzdal i svůj soukromý život - jeho vztah s jediným synem Hynkem je napjatý, svou vnučku Nikol prakticky nezná. Na školu přijímá bývalého žáka Adama, který mu připomíná jeho slavná léta. A taky je přesvědčen, že o jednoho outsidera na škole víc už krachujícímu gymplu stejně nepřitíží.

Eva Lenerová (Lucie Benešová)
zástupkyně, učitelka matematiky a fyziky
Eva je sebevědomá, snobská a zákeřná mrcha, která se nedokáže smířit s přibývajícími roky. Manžela doma drží úspěšně pod pantoflem a zcela nekriticky miluje svého syna. Na školní půdě má jeden hlavní cíl - vyštípat z ředitelského křesla ředitele Matulu alias »Starýho« a začít sama vládnout gymnáziu. Největšími nepřáteli ve sborovně, které upřímně a vášnivě nenávidí, jsou jí nováček Adam a zkušená učitelka Eliška.

Adam Kábrt (Ondřej Brzobohatý)
učitel biologie, občanky a hudebky
Jeho posudek z předchozího zaměstnání je mizerný. Adam je mladý pedagog, který má problémy s autoritami a naráží se svým moderním přístupem k výuce. Na Gympl ale přichází stále ještě s odhodláním měnit věci k lepšímu. Za svou zásadovost a smysl pro spravedlnost ale bude také tvrdě platit. Ostatní členové učitelského sboru do nově příchozího mladého kolegy s pochybnou pověstí příliš naděje nevkládají. On je ale odhodlaný ukázat, že role outsidera není nic pro něj.


Milada Smutná (Zuzana Bydžovská)
učitelka zeměpisu a chemie
Matka tří dětí Milada je pevně rozhodnutá, že už své práci nervy obětovat nebude. Umí být laskavá a férová, ale kvůli svému přístupu k vyučování u studentů příliš autority nemá. Jejím hlavním problémem je neustálý nedostatek peněz, i když manžel václav jezdí tirákem jako o život. Velkým strašákem je pro Miladu jakýkoliv konflikt. Těm se vyhýbá za každou cenu a přiklání se vždy k té straně, která je smířlivější a jistější. Jejím krédem je - hlavně nemít nikde a s nikým žádný problém.

Marcel Lichtenberg (Milan Šteindler)
hospodář
Je mistr na sebeironii a dokáže si poradit s jakoukoliv narážkou na svou homosexualitu. Jeho životem je práce, v soukromÍ je osamělý. Svému řediteli je naprosto oddán a všichni ve škole se na něj mohou spolehnout. Také on je pyšný na to, že dokáže zařídit a vyřešit prakticky cokoliv. Zatímco někteří kolegové jím pohrdají, Eliška a Adam si váží jeho spolehlivosti a neschopnosti jakékoliv záludnosti.

Miroslav Kruliš (Václav Kopta)
školník
Po rozvodu přišel o všechen majetek. I když roky pomalu přibývají, je pořád jako dítě. Miluje střílečky na počítači, komiksy a hru na elektrickou kytaru. Neúnavně stále dokola zakládá rockové kapely, ale nemá to žádný efekt. Parťákem mu je učitel Adam, který si váží jeho přímočarosti, nezáludnosti a smyslu pro humor. Má kutloch, do kterého se chodí zašívat mnoho členů učitelského sboru.

Barmanka Denisa (Kristýna Leichtová) - po smrti rodičů se stará o bratra Patrika. Má azyl u staršího podnikatele Cyrila, ale nikdy k němu necítila vášeň.
Grázl Patrik (Jáchym Kraus) - těží z rodinného neštěstí a nechá se kupovat Cyrilem. U učitele Adama ale tvrdě narazí.
Zdravotní sestra Marie (Daniela Šinkorová) - utekla s dětmi od manžela tyrana, ale stále žije ve strachu, že ji najde a znovu začne peklo.

Podnikatel Cyril (Petr Batěk) - je majitelem několika barů a heren, žije s Denisou a za jejími zády si kupuje malého Patrika.

Starýho syn Hynek (Martin Preiss) - snob, bohatý podnikatel, který má na prvním místě v žebříčku hodnot úspěch a peníze. Proto si nerozumí s otcem.


Učitel Hlavatý (Miroslav Hrabě) - stará se hlavně sám o sebe a to, jak vypadá. Chce se mít dobře, aniž by pro to musel cokoliv udělat.
Jana Pelnerová (Marta Jandová) - oblíbená učitelka, volnomyšlenkářka, která se vymanila z vlivu své bohaté rodiny.
Dirigent Jandourek (Petr Štěpánek) - dirigent, dávná láska Elišky Holoubkové, který se po letech vrací ze zahraničí a hledá to, co kdysi ztratil.
Bývalý učitel Pařízek (Václav Vydra) - majitel střeleckého klubu, kterému padne do oka učitelka Eliška.

Včerejší díl

27. září 2012 v 14:23 | Mei
Byl docela dobrej. Ta barbie je teda vopruz, vylila chlast a všechno svedla na chudinku Nikol. Nikol se mi začíná líbit a začíná být mojí oblíbenou postavou. Teď už budu mít 4 ob. postavy, můžu vám je vyjmenovat? vy je můžete zase napsat do komentářů,
 1. Denisa
 2. Nikol
 3. Kábrt
 4. Eliška
To je tak všechno, jinak jak skončí jeden díl tak běží upoutávka co bude v dalším a ten příští díl bude fakt hustej. Nikol shodila barbie na zem a křičela ty "hnusná mrcho!" takže ta barbie jí udělala si něco fakt zlýho, pak Ciril vyhodil Denisu a Patrika z Baru U Hvězdy a kdosi někomu vrazil do držky(nevím kdo to byl ale bylo to ve třídě a n¨bylo to narychlo takže si to nepamatuju) no takže to bude asi zajímavý. Rozhodně se těším, ten seriál je super, nejlepší!
Jinak ještě tuším tuším že Patrik s Nikol začne chodit, protože je na ni hrozně hodnej a ona ho má ráda, to vím jistě (kdo ten seriál sleduje, ví o čem mlu¨vím) no tak se nechám překvapit ;)

Gympl s (r)učením omezeným

26. září 2012 v 18:32 | Mei
Můj takřka nejoblíbenější seriál. Nejlepší co jsem kdy viděla, kromě witch, h2o, čarodějek a Mh ale Gympl je prostě na úrovni 1111111111111!!!!!!! Moje nejoblíbenější postavy z něj jsou zatím Adam Kábrt(ten mladej učitel), Denisa a Učitelka Eliška holoubková. Moje oblíbená česká herečka Libuše Šafránková je moc hodná a působí mile a hraje roli moc lasdkavé učitelky s mým jménem! Hraje učitelku hudební výchovy, Elišku. Pak se mi začíná líbit Nikol která má ale malé postižené nějakým a..cosi.. sindromem že je uzavřená ale jinak vše hrozně podrobně šprtuje, prostě to bystě museli vidět ten seriál jak se v něm chová. Hrozně si oblíbila tu Elišku a rozumí si s ní a Eliška se jí snaží pomáhat tak se mi to začíná líbit a má to zpoustu dobrých zápletek např. Denisa + Kábrt!!!!!!! Kdo se na to dívá by měl vědět o co jde. Jinak chodí to každý pondělí a středu v 20:20 na Nově takže dneska to zrovna je a já se vždycky nemůžu dočkat dalšího dílu a jsem napětzím bez sebe! Já jsem prostě vždycky úplně napjatá a nemůžu se dočkat až to začne a nemůžu se dočkat Pondělí a Středy!!!!! Sledujete to i vy?
Ta v tom bílým je Nikol co má ten sindrom
Jo a je tam ještě jedna holka která má Astma! To je něco pro mě! Ne že bych astma mít chtěla ale chtěla bych někoho takového znát nebo ho vidět zrovna když si stříká tím inhalatorem, prostě vidět astmatický záchvat naživo .
Pak je tam ještě jedna kráva zástupkyně ředitele, která usiluje o to aby dokázala že ředitel je alkoholik a stala se ředitelkou ona. Teda řeknu vám, jestli tu školu ovládne, už to nebudeš škola ale vězení, horor, něco horšího než škola! Něco čemu se škola nevyrovná.


Tady je Denisa i s tím mým oblíbencem Kábrtem a s Denisiným malým bráchou kterej je trochu rozmazlenej grázl kterej ledaco vyzkouší(kdo to sleduje, ví co se jedná)

A Nikol s Patrikem

a učitelka Eliška(ta milá) s ředitelem gymplu ;)

A tenhle herec hraje učitele homosexuála


Deniska :)))

a osatní fotky:
Video Anglicky (bohužel), ale je o Venus

26. září 2012 v 18:18 | Mei

Venus se v totmo díle snaží všechny přesvědčit, aby třídili odpadky a tím nezaneřídili přírodu a neškodili jí, ale nikdo ji neposlouchá. Jde se svěřít ke stromu a tam si stěžuje,jenže to slyší Abbey a Frankie a rozhodnou se jí pomoct. Nakonec spojenými silami všechny přesvědčí aby odpad třídili ;)