BLOG STÁLE POZASTAVEN!!!
Cleo De Nile

22. září 2012 v 12:19 | Mei |  Cleo De Nile

Co o ní vím já:

No podle mě je Cleo namyšlená. Vždy když je někdo jen o trošku lepší než ona, tak se mu to snaží zkazit, nebo když má někdo šanci uzpět, jako Draculaura v prvním díle Fešák, tak mu to chce překazit. Je taková zlomyslná a myslí jen na svůj prospěch a myslím že, no někdo ji má rád a je to jehjí největší fanoušek či fanynka, ale já ne a nechápu jak ji někdo může mít rád. Podle toho jak je sobecká a namyšlená a myslí si o sobě jak je nej. Jinak o ní ještě vím že má starší sestru Neferu která je úplně stejná jak ona. Taky že chodí s tím "nejpříšerněji suprovým" klukem na škole, Deucem. Taky vím že je kapytánka fanděsícího týmu roztleskávaček na Monster High. Ona prostě vždycky dkyž má někdo úspěch tak mu závidí a žárlí a snaží se mu ten úspěch vzít nebo mu to překazit. Já nevím, ej taková divná ale kdo ji má rád, ať si ji má rád. Každýmu se zalíbí někdo jinej. A teď přesnější info:

Rodina: Dcera mumie
věk: 5842
Styl:
Jsem pravá egyptská princezna s nepostradatelným účesem, exotickými šperky a samozřejmě nějakým tím obvazem.

Nedostatek: Tma. Jo, jsem monstrum, který se bojí tmy!

Oblíbená barva: zlatá

Oblíbené jídlo: Hroznové víno, obzvlášť, když mě jím někdo krmí.

Nesnáším: Když mě někdo neposlouchá!

Oblíbená činnost: Někoho komandovat, vládnout chodbám Monster High, říkat někomu co má dělat, být kapitánkou týmu roztleskávaček.

Oblíbený předmět: Geometrie. Cokoli, dke jsou trojúhelníky a pyramidy, je pro mě hračka.

Nesnášený předmět: Dějepis. I když se týká mé historie a historie samotného egypta, už jsem tam byla, vše jsem viděla a mám podpisy od všech klíčových aktérů! Co bych se na tom tak ještě měla učit?!

Mazlíček: Hissette je roztomilá egyptská kobra. Její zasyčení je ve skutečnosti mnohem horší než její, ehm, trochu jedovaté uštknutí .

 


Komentáře

1 cleodenilema cleodenilema | Web | 27. září 2012 v 14:07 | Reagovat

cleo není namyšlená.....představ si že někdo ji zbožnuje a taky neferu někdo...já zase nemůžu uvěřit jak se ti může líbit spectra s venus...to fakt já něchápuu-nebylo to nic ve zlm-víš jsem její 2 největší faynka takže si za ní stojím....prosím koukni se na můj blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama