BLOG STÁLE POZASTAVEN!!!
Lagoona

11. září 2012 v 15:39 | Mei |  Lagoona Blue

Něco o mě Lagooně

Mám děsnou slabost pro vodní tvory (ryby, žáby, mořští koníci, krabi) a když se jim ubližuje, hned je musím zachránit, což je moje slabina. Někdy ve škole musíme pitvat žáby a zkoumat je a já vždycky poprosím kamarádky aby zaměstnaly profesora a mezitím žáby vypustím.
Jsem dobrá, spolehlivá kamarádka, ale jsem moc skromná a něžná na někoho, kdo má problémy. Vždy mu pomůžu, nebo se snažím mu pomoct se s tím vyrovnat. Když byla Frankie nová ve škole a nic se jí nedařilo a nikdo ji neměl rád, řekla jsem jí že se moc snaží a pak jí to škodí, ať se chová normálně a přirozeně a je sama sebou. Samozřejmě mě neposlechla ale po čase to přešlo J. Půjčila jsem jí i kapesník na slzy a vážně jsem ji litovala. To nasvědčuje tomu, že nemám slabost jen pro zvířata a chudáčky tvorečky, ale také pro někoho, kdo v určitou chvíli slabý je a neví si rady. Vždy hned každého začnu litovat a pomáhat mu. Nejsem citlivá, ale jsem slanovodní příšerka, a ty mají zakázáno kamarádit se nebo si cokoli začínat se sladkovodními. Jenže já se zamilovala do sladkovodního kluka Gila.
Moc nám to zatím nejde, máme se rádi oba, ale rodiče nám to nepovolují, takže jsem jak Romeo a Julie. Smrtí to neskončí, nebojte. Takže, ještě vám můžu říct, že kvůli chlóru v bazénech se mé blond vlasy mění na bledě modré, ale to není zas tak zlé.
Naše první setkání s Gilem, zmizel mi můj tajný deníček kam jsem si zapsala že Gila miluji. On ho našel a vrátil mi ho. Potom mě poprvé pozval na rande, protože si četl co v něm mám J.


Lagoona a GillObrázky:


Nejlepší přátelé: Clawden Wolf, Draculaura, Gholia, Cleo de nile, Frenkie stein.
Domácí mazlíček: Neptuna je moje domácí piraňa. Mám speciální kabelku, v podstatě je to akvárium, takže můžu Neptunu tajně vzít na vyučování J.
Popis: Milá a laskavá mořská příšerka, šupiny na tričku, blány za ušima a mezi prsty, dlouhé vlnité blond vlasy s modrým melírem, šortky, modrá šupinatá kůže, zlatý náramek, zlatý řetízek s mořským koníkem na krku, květina mezi vlasy, tyrkysová vestička, krásné zelené oči.
Věk: 15 let
Oblíbená činnost: všechno ve vodě, na vodě a u vody
Oblíbená barva: mořská modrá nebo tyrkysová
Oblíbené jídlo: sushi
Povaha styl: jsem skromná kamarádka s děsnou slabostí pro ubohé lidi nebo tvory. V mém ohozu který vidíte na obrázcích chodím na všechny akce, ať je to surfování, plážový volejbal, nebo návštěvy mých kamarádek. Ráda s nimi trávím veškerý čas nebo hraji vodní hry.
Rodina a původ: Jsem dcera mořské příšery. Mám sourozence, ale ani jeden nechodí na monster high.

Obrázky:
 


Komentáře

1 Kaťulinka Kaťulinka | 13. září 2012 v 16:42 | Reagovat

Proč si mi o tomto blogu nikdy víc neřekla? jak dlouho ho máš?

2 venus lagoona venus lagoona | 4. října 2012 v 14:46 | Reagovat

hej já sem nejvědší fanynka lagoony abys věděla

3 Mei Mei | Web | 7. října 2012 v 11:19 | Reagovat

[2]:nejsi jediná fanynka lagoony na světě víš! To taky můžu říct, ty krávo já jsem největší fanynka Venus! já já já! Jenomže ono těch fanynek je trochu víc. A rozhodně nejsi největší! té fand několik děcek po celým světě víš! to jsi největší fanynka i v Americe?

4 espongee espongee | Web | 18. května 2013 v 11:56 | Reagovat

jo i já jsem její DOST velká fanynka!

5 Lagoonka*Blue Lagoonka*Blue | 3. července 2013 v 12:52 | Reagovat

[2]: a neumíš ani psát!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama