BLOG STÁLE POZASTAVEN!!!
Spectra Vondergeist

18. září 2012 v 19:22 | Mei |  Spectra

Co o ní vím:


No, moc toho o ní nevím, ale vím že je autorka Monster drbárny, kde se šíří každodenní drby a jakýkoli úlet na Monster střední. Vždycky když se stane něco zajímavýho, objeví se ruka s fialovým mobilem a vyfotí to. To je Spectřina ruka. Spectra je blázen do blogování jako já a tak s ní mám hodně společného, stejně jako s Venus McFlytrap. Co, se dozvíte zase v infu o ní. No, co bych ještě o Spectře řekla, je asi tak všechno. Tady přesnější info z webových stránek monster high:

Věk....16
Původ a rodina: Duchové
Druh příšery: Duch

Styl: Hedvábí! Miluju hedvábí a hedvábí a ještě víc hedvábí. Mám hedvábím vyšívané šaty, ovšem hedvábí na mých šatech je zvýrazněno pouze lehkým dotykem kovu. Můžu tak létat s náhnakem chrastění a to ze mě dělá značného ducha. Můžu procházet zdmi a tak vždycky prostrčím zdí ruku a vyfotím nějakou novinku do mého blogu. Strašidelná Image co? (Imič=styl).

Nedostatek:
Nikdy jsem o tom takhle nepřemýšlela a myslím, že není zdravé přemýšlet o negativních věcech a co kdo udělal špatně. Důležité je sosutředit se na to dobré. Navíc soustředit se na něco kdo co udělals špatně v kontrastu co udělal dobře v neživotě, mi to přijde dost ujetý. Navzdory fámám, které o mě putují školou, nejsem drbna.

Oblíbená barva: Fialová a kovově šedá
Oblíbené jídlo: Piškotový koláč, je lehký a sladký, stejně jako já.

Nesnáším:
když někdo zpochybňuje informace, které mám o tom, co se skutečně děje na monster high. Denně na svůj blog do monster drbárny přidávám aktuality a drby ze školy a když jim někdo nevěří a pochybuje o nich, dokáže mě to naštvat. Občas je těžké být bytostí, která toho tolik ví a má až přebytek informací.Rozpačitý

Nejlepší přátelé: Všichni zbožňují Spectru V!!!!

Oblíbený předmět: Žurnalistika
Předmět, který nesnáším: Matematika, je tak suchá a vůbec není nakloněna možnostem volného výkladu.

Mazlíček:
Rhuen je duch fretky. Věděli jste, že Fretka pochází z latinského slova furittus, což znamená "malý zloděj" ? Samozřejmě, že jste to do teď nevěděli!

Co s ní mám společného:

: Tak přesně to jsem já! Až na pár drobností a na to že by mě kdy všichni zbožňovali. Já mám ráda sladká jídla, ráda bloguju a píšu různé články, nenávidím matematiku, ale z trochu jiného důvodu než Spectra, nemám ráda, když někdo nevěří tomu co říkám a když nemám pravdu, do žurnalistiky jsem chodila, ale nebavilo mě to. Chtěla jsem psát povídky a básničky a ne nějaká témata do školního časopisu a články jako v novinách(to byste nepochopili). No a taky se hodně zabývá učením, možná je to šprtka, což já zrovna nejsem, ale když se píše test, učím se celý zápis ze sešitu nazpaměť. Rozpačitý Jednou jsem se naučila 13 stránek dějepisu a dostala jsem 1 se třemi * a 9x podtrženou a u druhého testu jen 2x a bez *. Ale taky ujde ne?

No, netušila jsem, že jsem si se Spectrou tak blízká. Tu vymysleli zrovna pro mě!!!

Obrázky:
více jich máte v rubrice s mým jménem v článku s mým jménem ;)


 


Komentáře

1 kotatka-love kotatka-love | 19. září 2012 v 13:26 | Reagovat

ahoj mei! jak se ti daři? popišem si nekdy přes komentiky? když ti to navyrhnu vždy najednou prestanes psat komenty. urazi te to? rekni si. :-D

2 venus lagoona venus lagoona | 9. října 2012 v 19:20 | Reagovat

hej máš panenku spectru

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama