BLOG STÁLE POZASTAVEN!!!
Venus info

19. září 2012 v 17:34 | Mei |  Venus McFlyTrap

Co o ní vím:

Z jednoho dílu, který jsem viděla anglicky, protože české dly s těmi novými monster high ještě nejsou, jsem spozorovala, že Venus má ráda rostliny a přírodu. V tom konkrétním díle se zrovna snažila všechny přesvědčit, aby třídili odpad a neznečišťovali životní prostředí a přírodu a nikdo na to nebdal. Pak si sedla ke stromu a mluvila s ním. Samozřejmě on nemluvil, jen ona si s ním jakoby "povídala". To je tak jediné co o ní vím sama od sebe, zbytek přesné údaje :

věk: 15
Druh příšery: Rostlinná příšera

Styl: Brilantní, hlasitý a přímo do tváře. Nejzářivější květiny jsou nejvíce na očích, tím chci říct že nejsem žádná stydlivka, pokud jde o přitahování pozornosti všech monster.

Nedostatek: Dobro-vášnivě chráním svět, ve kterém žijeme a nechci, aby byl ničen. I když to není nedostatek, někdy schválně použiji své kouzelné pyly, abych přiměla monstra zasadit se za mou věc. (tenhle pyl použila v tom videu o kterém jsem vám psala. Použila ho na Heeta, aby roztřídil odpad zbylý z oběda).

Oblíbená barva: zelená
Oblíbené jídlo: čerstvá voda a slunce(jako rostlina, se nejspíš živí sluncem a pije čistou vodu.)

Nejoblíbenější čínnost: Turistika, kampovaní a přesvědčování jiných monster, jak důležité je chránit svět, ve kterém žijeme.

Nesnáším:
Monstra a lidi, kteří znečišťjí životní prostředí!

Nejlepší přátelé: Lagoona Blue

Oblíbený předmět: Zkusologie(nemám ponětí co to je, v žádném díle to ještě nebylo.)

Nenáviděný předmět: technická výchova

Mazlíček: Mucholapka Podivná, jménem Chewlian. Je to opravdu chytlavá povaha.

Co s ní mám společného:
To že se taky snažím chránit náš svět a naši planetu a přírodu a hrozně mě deptá když jdu parkem a všude v trávě vidím poházené odpakdy! Mám o přírodě a její ochraně i blog a dám vám odkaz, prosím abyste se po případě zapojili do mého projektu, více najdete na tom blogu. No, prostě mám taky hrozně ráda přírodu, cos e týče fauny i flóry a snažím se ji chránit a kdybych mohla udělat víc, udělala bych, ale proti kácení deštných pralesů nebo vyhubování . Ale tomu bohužek nepomůžu. Zjistila jsem že v tropických pralesech už žije jenom 700 goril! Jenom 700! Vím někommu to přijde moc ale je to fakt málo. Chudinky gorily. Dívala jsem se na dokument o gorilách a bylo tam jak je vyhubovali. Gorilí vrazhové je zabíjejí pro pobavení a jednomu samci roztříleli hrudník. Tomu říkáte lidi? Ne, to jsou stvůry! Stvůry!!!

Fotka:


ostatní máte v rubrice s mým jménem v článku Venus Mcfly trap a když tak obrázky ;)
 


Komentáře

1 kotatka-love kotatka-love | 19. září 2012 v 17:37 | Reagovat

chat si založit neumim. tohle je muj prvni blog.moc se neyznam. 8-)

2 kotatka-love kotatka-love | 19. září 2012 v 19:47 | Reagovat

Bydlim v Chomoutově. Asi to tam neznaš je to mala vesnice. a do globu jezdime malo kdy, jen vyjmečně :-(  :-(  :-( to je mi lito a nviš jestli ji maj v tescu?

3 kotatka-love kotatka-love | 19. září 2012 v 19:58 | Reagovat

až najdeš něco o Rachelle dej mi ihned vědět, ok, tak dobrou-čč evča! a to s tou pajou neva! ale řikej mi evča :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama