BLOG STÁLE POZASTAVEN!!!
Elissabat

26. prosince 2013 v 17:52 | Lagoonka*Blue

Věk: 1601

Rodiče: Upír

Nedostatek: Mám hroznou trému, musím být zcela připravená, než si stiupnu před publikum.Bylo mi řečeno, že mám talent na jevišti a před kamerou, ale to je jen proto, že trávím hodiny ujišťováním se, že mám svoji roli dolů. Je to jediný způsob, jak můžu dělat to co dělám.

Oblíbené jídlo: Červené pomeranče

Oblíbená činnost: Herectví! Může to vypadat divně, že mám ráda hraní, když mývám trému, ale miluji hraní obývajících postav.

Styl: Mám ráda filozofii, strukturu třídy. Dostali jsme přečíst hodně známých screamplays a zjistit, jak mistři cvičí. ( WHAT?)

Mazlíček: Jednou jsem hrála roli v jednom filmu Drak našeptávač. Byla to skvělá role, ale nikdy to nepřeložím na skutečného neživého mazlíčka. (WHAT?)

Nesnáším: Když spletu řádek. Velmi tvrdě pracuji na své roli tak že neudělám žádnou chybu, a šílím když udělám.

VŠE JE MŮJ PŘEKLAD! KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM!PS: Vím že co se týče Elissabat, moc věcí nedává smysl, např. ve stylu nebo u mazlíčka, ale zkuste si sami to zkopírovat do překladače, který vám to zkoní do totální hovadiny a pak to musíte skládat tak aby to dávalo smysl, popřípadě upravit pády a rody... Není to zrovna lehké, tak mi to nevyčítejte.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama